درباره ما بیشتر بدانید

با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت

خدمات تیم افق - وبلاگ

درباره مجموعه شرکت های افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی عملکرد کلیه بخشهای صنعتی ، اداری ، درمانی ، دانشگاهی تاسیس شده است و با هدف همسو سازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی در قرن حاضر در سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی حضور و غیاب ، کنترل تردد ، قفل کارتی ، دوربین مداربسته و آیفون تصویری و تولید نرم افزارهای مربوطه در تهران به ثبت رسید.

این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و ارزیابی نیازهای امروز و همگام با پیشرفت ها و تحولات عظیم فناوری در دنیای معاصر سیاست خود را بر اصل صداقت بنا نهاده و با اعتقاد به اینکه در گردش مالی مشتری یک اصل انکار ناپذیر است.

از این رو ما رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و با ایجاد ارتباط منسجم بین بخش های فروش و پشتیبانی بر این امر باور هستیم که ، فروش آغاز تعهد در قبال نیازها و چالش های نرم افزاری و سخت افزاری مشتری های عزیز می باشد.

تفاوت پشتیبانی شرکت های افق در چیست ؟

پشتیبانی شرکت افق به روش های مختلف انجام میشود و تنها به تیکت خلاصه نمیگردد بلکه برای راحتی مشتریان ، ربات تلگرام را راه اندازی کردیم که از این طریق در تمامی لحظات کنار شما باشیم. امکان پرسش و پاسخ از طریق ربات تلگرام (OFV_Support_bot@) برای مشتریان فراهم شده است. همچنین در هر ساعت شبانه روز شما میتوانید با ادمین کانال تلگرام شرکت افق در ارتباط باشید و یا می توانید از طریق کامنت در وب سایتهای افق پیگر سوالات خود باشید و در نهایت ما در شبکه های اجتماعی شرکت در کنار شما هستیم تا پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

آیا گارانتی های محصولات شرکت واقعی است؟

امروزه متاسفانه خیلی از مجموعه ها و شرکت ها ، گارانتی ضعیفی را به مشتریانشان عرضه میکنند که این باعث خراب شدن دیدگاه عمومی شده است اما شرکت افق فرا ویژن به دلیل استفاده از دستگاه هایی با کیفیت های بالا با اطمینان و تضمین ، گارانتی ۳۶ ماهه برای سنسور اثر انگشت دستگاه های حضور و غیاب خود ارایه میدهد.

چرا باید از محصولات افق فرا ویژن استفاده کنیم؟ وجه تمایز محصولات و خدمات افق با دیگر شرکت ها در چیست ؟

جرقه فعالیت شرکت افق فرا ویژن در سال ۸۳ خورده شد و حالا با بیش از یک دهه تجربه مفتخر هستیم اعلام داریم که با قراردادن استراتژی متفاوت در ارتباط با مشتریان توانسته ایم جایگاه ویژه ای در بازار برای خود ایجاد کنیم. استراتژی تیم افق صداقت بوده و از همین رو با شرکت های دیگر متفاوت است. تیم پر تلاش افق همیشه رضایت و منافع مشتری را در اولویت قرارداده است همچنین به دلیل حضور کارشناسان و پشتیبانی همه جانبه توانسته جایگاه خاصی را در بین مشتریان خود ایجاد نماید. ازین رو قبل از تصمیم به همکاری با ما ، به وب سایت های شرکت مراجعه کرده و با برخی از مشتریان ما در هر حوزه آشنا شوید. ما باور داریم منافع شما بر منافع ما اولویت دارد [این یک جمله شعاری نیست بلکه ما طی سالها تلاش آن را اثبات نموده ایم]. امیدواریم به زودی شما هم به جمع خانواده ۱۷۰۰ نفری مشتریان افق بپیوندید. خوشحال هستیم که در کنار مشتریان عزیزمان توانسته ایم پله های موفقیت را گام به گام در طی این سالها طی کنیم. ما در کنار شما بهترین ها را رقم خواهیم زد ، پیشنهاد ما به تمامی مشتریان اینست اگر در انتخاب خود شک دارید قبل از خرید و دریافت خدمات یکبار با کارشناسان ما صحبت کنید.

برخی از مشتریان

تماس ۲۴ ساعته

برای اطلاع از پل های ارتباطی با شرکت افق فرا ویژن کلیک کنید.